Gospodarstwo agro-eko turystyczne - Nad Pilicą

Gospodarstwo agro-eko turystyczne „Nad pilicą” jest położone w malowniczej okolicy wsi Krzętów nad Pilicą. Panująca tu cisza i spokój mogą być zakłócone tylko przez szum rzeki i śpiew ptaków. Jest to idealne miejsce nadające się do pieszych wędrówek i spacerów.

Wszystkich gości, którzy przybędą do Krzętowa zapraszamy do gościnnych progów naszego przytulnego domu, w którym panuje ciepła atmosfera i rustykalny klimat. Oferujemy swoim gościom przestronne pokoje z łazienkami, całodzienne wyżywienie, domową regionalną kuchnię, bilard oraz salę w której można bez problemu urządzić przyjęcia weselne jak i inne uroczystości.

Zajmujemy się hodowlą owiec rasy zachowawczej „Świniarka”. Prowadzimy sprzedaż jagniąt, owiec i tryków, do uboju lub w celu zakładania nowych stad,
oraz sprzedaż kwalifikowanych owiec matek do Programów Rolnośrodowiskowych. Oferujemy usługi turystyczne na terenie gospodarstwa rolnego, biesiady, spływy kajakowe, pobyty, imprezy integracyjne.

Przepiękna okolica

Gospodarstwo agro-eko turystyczne „Nad Pilicą” jest położone w przepięknej okolicy, która z powodzeniem może służyć za świetne miejsce do pieszych wycieczek. Jeśli masz ochotę pozwiedzać okolicę wybierz się szlakiem nad rzeką. Czyste powietrze, zieleń, piękno krajobrazu sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe i warto je poznać zarówno latem jak i zimą. Na terenie gospodarstwa istneije także możliwość zorganizowania ogniska. Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się blisko Przedborskiego Parku Krajobrazowego, które świetnie nadaje się jako cel pieszych wycieczek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.