Nocelgi

Gospodarstwo agroturystyczne oferuje wypoczynek w 6 pokojach i apartamencie. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Oprócz tego goście mogą skorzystać z sali kominkowej, bilardu, sali konferencyjnej na 40 osób.

Sala Rycerska

Sala rycerska mieści 14 łóżek. Jest to największy pokój, który będzie idealny dla większych grup i wycieczek. Istnieje także możliwość wynajęcia pojedynczego łóżka lub kilku. W sali rycerskiej znajduje się kominek. Apartament jest na pierwszym piętrze gospodarstwa, posiada osobną łazienkę, co można zobaczyć na zdjęciach.

Pokój 6 osobowy

W gospodarstwie "Nad Pilicą" wśród oferty pokójów znajdziemy także mieszczący się na drugim piętrze- pokój 6 osobowy. Jasne i przestronne wnętrze jest utrzymane w rustykalnym klimacie. Pokój posiada własną łazienkę.

Pokoje 3 i 4 osobowe

Gospodarstwo agroturystyczne "Nad Pilicą" dysponuje także pokojami 3 i 4 osobowymi, mieszczącymi się na poddaszu. Pokój czerwony i zielony posiadają osobne łazienki. Pokoje sa przytulne i jasne.

Pokoje 8 i 2 osobowe

Pokój 8 osobowy idealnie nadaje się dla większych grup. Istnieje także dodatkowy 2 osobowy pokój do którego prowadzi wejście z większego pokoju. Pokoje posiadają oddzielną łazienkę. Są jasne i przestronne, co widać na zdjęciach. Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczego łóżka jak i kilku.

Cennik

Pokoje: 50zł/osobę na noc (negocjacje przy większych grupach)
Wyżywienie: 27zł -obiad, 17zł -śniadanie i kolacja
Wypożyczenie kajaka: 30zł/osobę
Pole namiotowe: 20zł/osobę

Uwaga: Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczego łóżka w pokojach!